اتوسرویس بانک

جشنواره ویژه اتوسرویس بانک/ جشنواره برترین اتوسرویس ایران با رای مردم برگزار شد

جشنواره ویژه اتوسرویس بانک/ جشنواره برترین اتوسرویس ایران با رای مردم برگزار شد

اتوسرویس بانک: چند سالی است که ۶ اسفندئ به نام “روز اتوسرویس” نام گذاری شده و مجموعه‌های بزرگ صنعتی کشور و فعالین حوزه صنعت خودرو در این روز به قدردانی از زحمات اتوسرویس کارها می‌پردازند.

امسال استارت آپی به نام اتوسرویس بانک با حمایت های گروه صنعتی سرکان شروع به معرفی و خدمت رسانی به اتو سرویس های کل کشور و مشتریان آن ها نموده است.

با آغاز اسفند ماه و به مناسبت روز اتو سرویس، استارت آپ اتوسرویس بانک جشنواره‌ای به مدت ۱۰ روز برای مشخص شدن برترین اتوسرویس‌ها در کل ایران برگزار کرد؛ این جشنواره با استقبال بالای اتوسرویس‌ها مواجه شد و ۲۴۵ اتوسرویس از کل کشور ثبت نام کردند تا با رای مردم در این رتبه بندی جایگاه خود را مشخص کنند.

این جشنواره از ۱ اسفند تا ۱۰ اسفند ادامه داشت و بیشتر از ۱۶ هزار رای از طرف مردم برای اتوسرویس‌ها ثبت شد. در پایان جشنواره جوایز نفیسی به ۶ اتوسرویس برتر طی یک برنامه زنده از طریق صفحه اینستاگرام اتوسرویس بانک و با حمایت مالی گروه صنعتی سرکان تقدیم شد.

این نوع فعالیت‌ها در جامعه منجر به همدلی، همکاری و مشارک عمومی می‌شود. گاهی نیز تلنگری برای توجه به برخی از کارهای به ظاهر کوچک اما بسیارمهم است.

زمانی که نوبت به انجام کار ایمن و کارآمد برای خودرو می رسد، سرویس دهی منظم یکی از اقدامات واجب و ضروری برای تمام رانندگان است. دقیقا در همین زمان است که اهمیت و کارایی اتوسرویس ها برای جامعه مشخص و ملموس می شود.

امیدواریم که این کار با ارزش در طی سالیان متوالی همچنان انجام گردد و شرکت های فعال در هر حوزه صنعتی به این مهم بپردازند.

لینک خبر: خبرگزاری ایلنا

بیشتر بخوانید: (محمد چراغی: فیلتراسیون از انتخاب تا ضرورت و اجبار)

 

2 دیدگاه
  1. خداقوت به همه افرادی که برای این جشنواره تلاش کردن، شما ها هستین که از اتوسرویس ها حمایت میکنید و انرژی میدین به ما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.