گروه صنعتی سرکان

جشنواره زمستانی فیلتر سرکان – بیش از ۸۰ جایزه

جشنواره زمستانی فیلتر سرکان

جشنواره زمستانی فیلترسرکان با نام (جشنواره زمستانی ۱۴۰۰) به صورت محدود برای نمایندگان و همکاران اتوسرویس به اجرا درآمده است. که شرایط آن به شرح زیر می‌باشد. شرکت فیلتر سرکان با ارائه طرح های و جشنواره های گوناگون، شرایط مطلوبی را برای اتوسرویس‌های گرامی رقم می‌زند، شرایطی که ضمن خرید یک کالای با کیفیت ملی، برخوردار از جوایز و پاداش های مطلوبی را نیز در بردارد. جشنواره زمستانه فیلتر سرکان از دی ماه ۱۴۰۰ به مدت چهار ماه شروع شد.

فیلتر سرکان

اما به دلیل استقبال همکاران محترم و نزدیک شدن بسیاری از عزیزان به شرایط حضور در قرعه کشی، این جشنواره تا عید سعید فطر تمدید شد. در این جشنواره اتوسرویسان و نمایندگان می توانند با تماس با شعب فیلتر سرکان در سراسر کشور از شرایط آن آگاه شوند.

این جشنواره در فصول گذشته نیز برگزار شده است که جوایزی از قبیل خودرو دنا، تیبا، کوییک  و خودرو پراید و هزاران جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا شده است.

شرایط جشنواره زمستانی فیلتر سرکان:

شرط اول: حداقل سه ماه از چهار ماهِ جشنواره، خرید انجام شده باشد.

شرط دوم: میانگین خریدِ چهار ماه محاسبه و مبنای امتیاز گیری است.

قوانین امتیازبندی:

خودرو دنا توربو پلاس (یک دستگاه) حداقل خرید برای ورود به قرعه‌کشی خودرو دنا ۱ میلیارد تومان است که هر صد میلیون تومان خرید بیش از ۱ میلیارد یک امتیاز حساب می‌شود.

موتور هوندا کلیک (ده دستگاه) حداقل خرید برای ورود به قرعه‌کشی موتو هوندا کلیک ۳۰۰ میلیون تومان می‌باشد که هر ۳۰ میلیون تومان خرید بیش ۳۰۰ میلیون تومان ۱ امتیاز حساب می‌شود.

موتور – اسکوتر برقی (بیست دستگاه) حداقل خرید برای ورود به قرعه‌کشی موتور برقی ۱۰۰ میلیون تومان است که هر ۱۰ میلیون تومان خرید بیش از ۱۰۰ میلیون تومان ۱ امتیاز حساب می‌شود.

گوشی سامسونگ (پنجاه دستگاه) حداقل خرید برای ورود به قرعه‌کشی ۱۰ میلیون تومان است که هر ۱ میلیون تومان بیش از ۱۰ میلیون تومان ۱ امتیاز حساب می‌شود.

 

بیشتر بخوانید(محمد چراغی: فیلتراسیون از انتخاب تا ضرورت و اجبار)

6 دیدگاه
 1. شهاب خسروی منش ۳ اسفند ۱۴۰۰ در ۱۸:۵۰ پاسخ

  با تشکر و خدا قوت به تمامی کارکنان و مدیران محترم شرکت سرکان

 2. علی افتخاری اتوسرویس ولیعصر شهریار اندیشه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ در ۱۸:۴۴ پاسخ

  بهترین فیلتر جهان
  راستش بخواین
  دستتام معتاد بستن فیلتر سرکان شده
  خداروشکر کشورمون فیلتر خوب داره
  آدم شرمنده مشتری نمیشه

 3. ازتمام محصولات شما بااطمینان کامل استفاده میکنم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.