شرکت رویین صافی

شرکت رویین صافی

شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان بهارستان، نبش گلبرگ سوم غربی، پلاک 19

۰۲۱-۵۴۶۲۷۰۰۰

۰۲۱-۵۴۶۲۷۰۰۰

info@rouinsafi.com

rooeein.com

شرکت رویین صافی

معرفی شرکت رویین صافی

شرکت رویین صافی

شرکت رویین صافی یکی دیگر از شرکت‌های گروه صنعتی سرکان است. شرکت رویین صافی کار خود را با همکاری شرکت فیلتر سرکان، دارا سرکان و ایساکو … در سال ۱۳۷۵ آغاز نمود، که به دلیل کیفیت بی‌مانند خود سبد محصولی خود را گسترش داد. در سال ۱۳۸۵ شرکت رویین صافی با نگرشی متفاوت و الهام گرفته از طبیعت پاک، صنعت فیلترسازی را گسترش داد. نتیجه این توسعه، ارتقا جایگاه صنعت فیلترسازی در ایران و منطقه و تولید محصولاتی قابل رقابت با انواع مشابه خارجی بود که نتیجه آن تأسیس شرکت تولیدی بازرگانی رو رویین صافی بود.

این شرکت دارای کارکنان مجرب در گروه‌های مهندسی، بازرگانی و فروش و بازاریابی می‌باشد و تلاش می‌کند با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌ها با کیفیت‌ترین محصولات را ارائه دهد. شرکت رویین صافی با برنامه ریزی دقیق و زمانبندی شده در مدیریت تولید،از سال ۲۰۰۸ موفق به کسب استانداردهای بین المللی ISO 9001 , OHSAS 18001 , ISO/TS 16949 ,ISO 14001 شده است و هم اینک محصول خود را با نشان تجاری رویین و پشتوانه کیفیت بالای خود به بازار عرضه نموده است.

شرکت رویین صافی محصولاتی همچون انواع فیلتر هوا، فیلتر روغن (ماشین سبک)، اکو فیلتر (گازوئیل)، اکو فیلتر (روغن) را به بازار ارائه می کند.