درباره گروه صنعتی سرکان

ـــــ گروه صنعتی سرکان

گروه صنعتی سرکان متشکل از شرکت‌های پیشتاز در زمینه تولید قطعات و خدمات خودرو است که درسال ۱۳۹۹ با اتکا به بخش خصوصی و با بهره مندی از روحیه کارآفرینی، توسط “محمد چراغی” با هدف ایجاد و ارتقا فرهنگی نوین در حوزه قطعات جانبی خودرو تاسیس شده است. 

ما به عنوان گروه صنعتی سرکان، در تلاشیم که با پشتوانه بر قدمت و اصالت خود و همچنین الهام گرفتن از اندیشه‌های والای بنیانگذار گروه صنعتی سرکان، مرحوم هوشنگ چراغی، سیستمی را خلق کنیم که پایبند بر کیفیت باشد تا خود را به عنوان بازیگری اصلی در صنعت قطعات خودرو در جهان مطرح نماییم.

محمد چراغی

ـــــ فعالیت‌ها

طراحی و تولید

طراحی و تولید

گروه صنعتی سرکان طراحی و تولیدکننده انواع فیلتر و سیالات(اعم از روغن، پاک کننده‌ها و...) حوزه خودرویی در ایران است و به عنوان یکی از مطرح‌ترین برندهای شناخته شده در بازار ایران فعالیت می‌کند.

درباره گروه صنعتی سرکان

صادرات به بازارهای جهانی

در حال حاضر گروه صنعتی سرکان با بهره‌مندی از نیروهای کارآزموده و متخصصان با تجربه خود و استفاده از دانش فنی و ماشین آلات به روز و دریافت استانداردها در حال گسترش سهم در بازارهای منطقه خاورمیانه و جهانی است.

خدمات

خدمات

گروه جهت خلق سیستم منظم و مشخص برای خدمت رسانی به انواع خودروهای سواری و کار فعال است و دارای بخش‌های خدماتی مختلف با رعایت استانداردها برای ارتباط مستقیم با مصرف کننده نهایی و ارائه خدمات خودرویی است.

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه

گروه صنعتی سرکان با هدف پیشرفت و کشف دانش جدید درباره محصولات، فرآیندها و بکارگیری دانش برای ایجاد خدمات جدید و توسعه یافته در سطح کیفی بین المللی جهت پوشش نیازهای بازار مشغول به تحقیق است.

فروش

فروش

این مجموعه با اتکا به نیم قرن سابقه فعالیت در صنعت فیلترسازی ایران و نیز با توجه به استقبال بازار صنعت قطعات خودرو از محصولات سهم گسترده‌ای در بازار فروش در داخل ایران دارد.

شفافیت

شفافیت در کار

ایجاد یک ارتباط شفاف با مشتریان برای گروه صنعتی سرکان یک اولویت است و در تلاش است تا مشتریان مطابق استاندارد‌ها و با سهولت بیشتر بتوانند نیازهای خود را رفع و از تمامی خدمات به بهترین شکل استفاده نمایند.

ـــــ   ماموریت

این مجموعه، با توجه به توانایی در تولید و فروش و سرمایه گذاری در صنعت قطعات خودرو، قصد دارد در راستای رشد و تعالی صنعت خودرو سازی بین الملل، گامی موثر بردارد و به عنوان یک FMCG خود را در بازارهای جهانی معرفی نماید.

ـــــ   چشم اندازها

گروه صنعتی سرکان، مجموعه‌ای در تراز جهانی در تلاش است که با پشتوانه بر اصالت خود، سیستمی را خلق کند که پایبند بر کیفیت باشد تا خود را به عنوان بازیگری اصلی در صنعت قطعات خودرو در منطقه و جهان مطرح نماید.